Pradžia Teminiai leidiniai apie PVM
Leidiniai apie PVM
PVM atskaitos tikslinimas Spausdinti El. paštas

 

PVM atskaitos tikslinimas. Leidinio data: 2009-03-20. Leidinį galite rasti VMI puslapyje.

 
Transporto nuomos paslaugų apmokestinimas pridėtinės vertės mokesčiu (PVM) Spausdinti El. paštas

 

Šis leidinys yra skirtas transporto nuomos paslaugų teikėjams, taip pat šių paslaugų pirkėjams, įsigyjantiems transporto nuomos paslaugas iš asmenų, įsikūrusių už Lietuvos ribų.

Tačiau šiame leidinyje neaiškinamas finansinės nuomos (lizingo) atveju teikiamų transporto priemonių nuomos paslaugų apmokestinimas.

Leidinio data: 2011-09-06. Leidinį galite rasti VMI puslapyje.

 
Dėl viešbučio tipo ir specialaus apgyvendinimo paslaugų apmokestinimo PVM Spausdinti El. paštas

 

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI prie FM), atsakydama į Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos keliamus klausimus dėl pridėtinės vertės mokesčio (toliau - PVM tarifo) taikymo viešbučio tipo ir specialaus apgyvendinimo paslaugoms pereinamuoju laikotarpiu, paaiškina: Pagal Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo (Žin., 2002, Nr.35-1271; 2004, Nr.17-505, toliau – PVM įstatymas) 19 straipsnio nuostatas viešbučio tipo ir specialaus apgyvendinimo paslaugoms (toliau – apgyvendinimo paslaugos) nuo 2011-01-01 iki 2011-12-31 buvo taikomas lengvatinis 9 proc. PVM tarifas, nuo 2012-01-01 – taikomas standartinis 21 procentų PVM tarifas.

 

 
Kreditinių PVM sąskaitų faktūrų (įskaitant debetinius dokumentus) išrašymas Spausdinti El. paštas

 

Šiame leidinyje aptariamos prievolės, susijusios su kreditinėmis pridėtinės vertės mokesčio (toliau - PVM) sąskaitomis faktūromis ir debetiniais dokumentais, pagrindinės nuostatos dėl kreditinių PVM sąskaitų faktūrų išrašymo, rekvizitų nurodymo kreditinėse PVM sąskaitose faktūrose ir debetiniuose dokumentuose ir pan.

 

 
Asmenų, kurie nėra registruoti PVM mokėtojais, PVM prievolės Spausdinti El. paštas

 

Šis leidinys yra skirtas neįsiregistravusiems PVM mokėtojais Lietuvos ir užsienio asmenims, kuriems dėl jų vykdomos ekonominės veiklos, dėl prekių iš kitų valstybių narių įsigijimo ar dėl kitų šiame leidinyje nurodytų priežasčių gali atsirasti prievolė sumokėti į biudžetą pridėtinės vertės mokestį (toliau – PVM). Iš šio leidinio taip pat galima sužinoti, kokiu atveju asmuo, neįsiregistravęs PVM mokėtoju, gali susigrąžinti pirkimo (importo) PVM sumą (jos dalį) už įsigytą naują transporto priemonę.

 

 
«PradžiaAnkstesnis123KitasPabaiga»

Puslapis 1 iš 3
Visos teisės saugomos © 2019 PVMdeklaracija.lt.